
FYPRYST combo 1x1.34ml spot-on pro psy 10-20kg
Výrobce: KRKA
Kód EAN: 3838989680312
Dostupnost: na objednání do 48h
FYPRYST combo je veterinární přípravek, který je určen k léčbě a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides spp.), klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) a všenkami (Trichodectes canis) u psů.
Přípravek má přetrvávající účinnost proti napadení blechami po dobu dvou měsíců a proti klíšťatům po dobu až 4 týdnů, v závislosti na síle zamoření prostředí. Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení.
224 Kč
Při objednávce v hodnotě nad 1500Kč doprava ZDARMA!
Související produkty

Advantix pro psy do 4kg spot-on 4x0.4ml
Repelentní antiparazitní přípravek - pipeta pro psy o váze do 4kg.Advantix chrání vašeho psa před širokou škálou vnějších parazitů - před klíšťaty, blechami, komáry, bodavými mouchami a všenkami.
1 066,- Kč

Foresto 4.50g+2.03g obojek psy nad 8kg 70cm
Repelentní účinek.
Odpuzuje a hubí klíšťata až 8 měsíců. Hubí blechy a jejich vývojová stádia
907,- Kč

Kiltix obojek pro velké psy 70cm
Obojek Kiltix je přípravkem proti klíšťatům a blechám s délkou účinku až 7 měsíců
Je účinný proti nejčastějším druhům klíšťat a blech
Je vhodný i pro štěňata od 3 měsíců věku
Je vhodný pro všechna plemena psů: malá, střední i velká
3 velikosti obojku: 38, 53 a 70 cm
705,- Kč

Advantix pro psy 10-25kg spot-on 4x2.5ml
Repelentní antiparazitní přípravek - pipeta pro psy o váze 10 - 25kg.Advantix chrání vašeho psa před širokou škálou vnějších parazitů - před klíšťaty, blechami, komáry, bodavými mouchami a všenkami.
1 488,- Kč

Arpalit NEO 6.0/1.5 mg/g mechan. rozprašovač 150ml
Je vhodný zejména pro menší plemena psů, pro krátkosrstá plemena psů, pro jedince hůře snášející zvuk spreje. Nástřik provádíme opatrně, na srst dopadá dávka ve formě větších kapek aerosolu. Čirá, bezbarvá tekutina s lehkou parfemací ve formě aerosolu s mechanickým rozprašovačem. Roztok je ektoparazitický přípravek s ovicidním a larvicidním účinkem.
168,- Kč

Advantix pro psy 25-40kg spot-on 4x4ml
Repelentní antiparazitní přípravek - pipeta pro psy o váze 25-40kg.Advantix chrání vašeho psa před širokou škálou vnějších parazitů - před klíšťaty, blechami, komáry, bodavými mouchami a všenkami.
1 579,- Kč
Akce z letáku

Frontpro 68mg 10-25kg zvykaci tbl.3
Chutné antiparazitární tablety ochrání vašeho psa před klíšťaty a blechami na 3 měsíce*. Pro psy o hmotnosti 10-25kg.
899,- Kč 1044,- Kč

Bolfo 4.442g obojek pro velké psy 70cm
Dlouhodobá ochrana proti klíšťatům a blechám
Výhody obojku Bolfo:
Chrání před klíšťaty, blechami, vešmi a všenkami
Účinkuje proti klíšťatům: 10 týdnů u psů i koček
Účinkuje proti blechám: až 5 měsíců u psů, až 4 měsíce u koček
2 velikosti obojku: pro kočky a psy (38 cm) a pro velké psy (70 cm)
Od 3 měsíců věku zvířete
Bolfo obojek je veterinární léčivý přípravek. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.
410,- Kč

Advantix pro psy 4-10kg spot-on 1x1ml
Repelentní antiparazitní přípravek - pipeta pro psy o váze 4-10kg.Advantix chrání vašeho psa před širokou škálou vnějších parazitů - před klíšťaty, blechami, komáry, bodavými mouchami a všenkami.
324,- Kč

FYPRYST combo 1x0.5ml spot-on pro kočky a fretky
FYPRYST combo je veterinární tekutý přípravek určený k léčbě a prevenci napadení blechami, klíšťaty a všenkami. Roztok se kape na kůži (spot-on). Je určen pouze pro kočky a fretky.
Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček, larev a jejich vývojových stádií vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů po aplikaci.
161,- Kč

Frontline SpOnDog 10-20kg pip.3x1.34ml
Léčba a prevence před napadením blechami, klíšťaty a všenkami.
502,- Kč
Akční produkty z letáku
Akce z letáku

COSMOS náplast Klasická voděodolná 1mx6cm
Náplast Cosmos Klasická voděodolná
Pružná náplast odolná vůči vlhkosti a vodě
Základní voděodolná náplast odolává vlhkosti i krátkodobému působení vody. Není určena k ochraně rány při koupání a sprchování.
Náplasti Cosmos voděodolné jsou vhodné pro každodenní použití tam, kde je vyšší vlhkost a dochází k častějšímu styku s vodou.
chrání drobná poranění před nečistotou
je prodyšná a šetrná k pokožce díky hypoalergennímu lepidlu
neslepuje se s ránou
39,- Kč 50,- Kč
Akce z letáku

MaxiMag Hořčík 375mg+B6 50 tobolek
Doplněk stravy s obsahem hořčíku a vitamínu B6.
169,- Kč 173,- Kč
Akce z letáku

Pangrol 20000IU tbl.ent.20 II
Máte těžký žaludek po jídle?Důvěřujte léku Pangrol® • obsahuje 3 trávicí enzymy, které pomáhají zlepšit trávení při nedostatečné tvorbě nebo funkci trávicích enzymů slinivky břišní