Doprava ZDARMA od 1200,- Kč
Visine Rapid 0.5mg/ml oph.gtt.sol.1x15ml

Visine Rapid 0.5mg/ml oph.gtt.sol.1x15ml

Výrobce: JANSSEN PHARMACEUTICA N.V., BEERSE

Kód EAN: 3574661641089

Dostupnost: Skladem


Visine Rapid 0,5 mg/ml oční kapky, roztok tetryzolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 2 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.


126 Kč

Při objednávce v hodnotě nad 1200Kč doprava ZDARMA!

1. Co je přípravek Visine Rapid a k čemu se používá Přípravek Visine Rapid obsahuje léčivou látku tetryzolin-hydrochlorid. Patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných dekongestiva pro oční podání (léčivé přípravky k očnímu podání). Visine Rapid se používá k dočasnému zmírnění zarudnutí očí způsobeného mírným neinfekčním podrážděním, například kouřem, prachem, větrem, chlorovanou vodou, světlem nebo alergiemi u dospělých, dospívajících a dětí ve věku od 2 let (viz bod 2). Děti starší 2 let a mladší 6 let mají tento přípravek používat pouze na základě doporučení lékaře.

 

Pokyny pro nositele kontaktních čoček Obecně platí, že kontaktní čočky se nesmí používat v případě očních onemocnění. Pokud jsou kontaktní čočky nasazeny, vyjměte je před aplikací a po aplikaci je znovu nevkládejte po dobu 15 minut. Děti Dětem mladším 12 let se má tento léčivý přípravek podávat jen za pomoci dospělé osoby. Děti starší 2 let a mladší 6 let Visine Rapid se má používat pouze na základě doporučení lékaře. Děti mladší 2 let Nepodávajte dětem mladším 2 let.

Máte dotaz? Zeptejte se svého lékárníka:


Související produkty

PARIN POS oční mast 5 g

PARIN POS oční mast 5 g

K ochraně povrchu oka a péči o víčka, rohovku a spojivku.

216,- Kč

Oční gel zklidňující 25g

Oční gel zklidňující 25g

Péče o unavené a namáhané oči se světlíkem lékařským a s aloe vera

85,- Kč

OCUhyl C gtt. 10 ml

OCUhyl C gtt. 10 ml

OCUhyl C jsou sterilní oční kapky se zvlhčujícím, uklidňujícím a lubrikačním účinkem. Jsou určeny pro zvlášť citlivé oči. 

196,- Kč

OCUflash gtt. 2x10ml

OCUflash gtt. 2x10ml

OCUflash®je speciální oční (isotonický, pufrovaný) roztok s přídavkem výtažku ze světlíku lékařského. Je určen ke vkapávání do očí nebo k výplachům očí. 

115,- Kč


Sortiment produktů

Nejprodávanější značkyWobenzym
Centrum
Avene
Bioderma
Walmark