Doprava ZDARMA od 1200,- Kč
LIPO C ASKOR FORTE cps.120
Akční nabídka

LIPO C ASKOR FORTE cps.120

Výrobce: INPHARM

Kód EAN: 8594060120829

Dostupnost: Skladem


Lipo C Askor Forte, doplněk stravy, 60 kapslí = 30 g lipozomálního vitaminu C. Obsahuje RosaCelip-LD® s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery). 


798 Kč 1 080 Kč

Při objednávce v hodnotě nad 1200Kč doprava ZDARMA!

Doplněk stravy

Moderní medicínský výzkum ukázal, že ve vývoji řady závažných chronických onemocnění hraje zásadní roli chronický zánět způsobený oxidativním stresem, který vzniká v situaci dlouhodobého přebytku reaktivních sloučenin kyslíku v organismu.Tato převaha nastává zpravidla následkem nedostatku antioxidantů. Oxidativní stres je nejen příčinou chronického zánětu ale tkáně postižené tímto zánětem produkují ve zvýšené míře další kyslíkové radikály a tím je oxidativní stres dále rpohlubován, k jeho neutralizaci jsou spotřebovávány další antioxidanty a zvyšeuje se tak jejich nedostatek. Ke zcela nepostradatelným antioxidantům patří kyselina askorbová – vitamín C.

Člověk nemá entymatické vybavení pro vlastní produkci vitamínu C, musí proavdileně v dostatečnémmnožství tento vitamín přijímat. Běžné přípravky se vstřebávají ze střeva jen v omezené míře, je vhodné volit takovou formu, která umožňuje dosažení dostateně vysoké plazmatické koncentrace kyseliny askorbové a tím i zásobení například imunitních a nervových buněk. Zvýšené vstřebávání většího množství vitaminu C z trávicího traktu umožňuje tzv. Lipozomální forma. Touto technologií jsou zpracovány i naše produkty. Součástí přípravku jsou citrusové bioflavonoidy a extrakt ze šípku (Rosa canina), který přínáší ještě další prospěšné účinky.

 

Nežádoucí účinky:

nejsou známy

 

Kontraindikace:

přecitlivělost na některou složku přípravku

 

Innterakce:

nejsou známy.

 

Složení:

1 kapsle obsahuje 520mg RosaCelip-LD, z toho 500mg vitamin C (625%doporučené denní dávky), 10mg bioflavonoidů z citrusových plodů, 10mg extraktu z plodu šípku.

Pomocné látky- mastné kyseliny, kapsle je rostlinného původu (HPMC)

 

Dávkování:

pokud není doporučeno jinak, dospělí 1-2kapsle 2xdenně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Výrobce: inPHarm spol. S r. o. Česká republika

Máte dotaz? Zeptejte se svého lékárníka:


Související produkty

Favea Bactoral+Vitamín D tbl.30

Favea Bactoral+Vitamín D tbl.30

Doplněk stravy. První orální probiotikum pro doplnění přátelského mikrobiomu krku, dutiny ústní a středouší Obsahuje patentované probiotikum a vitamín D na podporu imunity Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny. Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část dýchacích cest již 3 dny po prvním podání a udrží se na nich ještě 32 dní po vysazení. Vitamín D přispívá ke správné funkci imunitního systému.

596,- Kč

Akce z letáku
TEREZIA Hlíva s rakytníkovým olejem cps.60+60

TEREZIA Hlíva s rakytníkovým olejem cps.60+60

Dokonalý životabudič pro podporu správně fungující imunity – hlíva ústřičná v kombinaci s rakytníkovým olejem. První zázrak přírody, hlíva, dodá organizmu široké spektrum živin, včetně známých beta-glukanů.

389,- Kč 395,- Kč

TEREZIA Ostropestřec+Reishi cps.60

TEREZIA Ostropestřec+Reishi cps.60

Ověřená a účinná kombinace ostropestřce mariánského, vzácné houby reishi a černého bezu. Ostropestřec se užívá pro podporu funkce jater a trávení, a patří mezi byliny s výrazným pročišťovacím efektem.

276,- Kč

GS Imunostim Prevent tbl.20

GS Imunostim Prevent tbl.20

GS Imunostim Prevent – dvojnásobná síla pro dlouhodobou podporu imunity až na 3 měsíce. Obsahuje bakteriální lyzát a vitamin C, který podporuje správnou funkci imunitního systému. Vhodné i při užívání antibiotik.

229,- Kč


Sortiment produktů

Nejprodávanější značkyWobenzym
Centrum
Avene
Bioderma
Walmark