Doprava ZDARMA od 1500,- Kč
LIPO C ASKOR FORTE cps.120

LIPO C ASKOR FORTE cps.120

Výrobce: inPHARM spol. s r.o., organizační složka, Praha

Kód EAN: 8594060120829

Dostupnost: Skladem


Lipo C Askor Forte, doplněk stravy, 60 kapslí = 30 g lipozomálního vitaminu C. Obsahuje RosaCelip-LD® s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery). 


798 Kč 1 080 Kč

Při objednávce v hodnotě nad 1500Kč doprava ZDARMA!

Doplněk stravy

Moderní medicínský výzkum ukázal, že ve vývoji řady závažných chronických onemocnění hraje zásadní roli chronický zánět způsobený oxidativním stresem, který vzniká v situaci dlouhodobého přebytku reaktivních sloučenin kyslíku v organismu.Tato převaha nastává zpravidla následkem nedostatku antioxidantů. Oxidativní stres je nejen příčinou chronického zánětu ale tkáně postižené tímto zánětem produkují ve zvýšené míře další kyslíkové radikály a tím je oxidativní stres dále rpohlubován, k jeho neutralizaci jsou spotřebovávány další antioxidanty a zvyšeuje se tak jejich nedostatek. Ke zcela nepostradatelným antioxidantům patří kyselina askorbová – vitamín C.

Člověk nemá entymatické vybavení pro vlastní produkci vitamínu C, musí proavdileně v dostatečnémmnožství tento vitamín přijímat. Běžné přípravky se vstřebávají ze střeva jen v omezené míře, je vhodné volit takovou formu, která umožňuje dosažení dostateně vysoké plazmatické koncentrace kyseliny askorbové a tím i zásobení například imunitních a nervových buněk. Zvýšené vstřebávání většího množství vitaminu C z trávicího traktu umožňuje tzv. Lipozomální forma. Touto technologií jsou zpracovány i naše produkty. Součástí přípravku jsou citrusové bioflavonoidy a extrakt ze šípku (Rosa canina), který přínáší ještě další prospěšné účinky.

 

Nežádoucí účinky:

nejsou známy

 

Kontraindikace:

přecitlivělost na některou složku přípravku

 

Innterakce:

nejsou známy.

 

Složení:

1 kapsle obsahuje 520mg RosaCelip-LD, z toho 500mg vitamin C (625%doporučené denní dávky), 10mg bioflavonoidů z citrusových plodů, 10mg extraktu z plodu šípku.

Pomocné látky- mastné kyseliny, kapsle je rostlinného původu (HPMC)

 

Dávkování:

pokud není doporučeno jinak, dospělí 1-2kapsle 2xdenně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Výrobce: inPHarm spol. S r. o. Česká republika

Máte dotaz? Zeptejte se svého lékárníka:


Související produkty

GS Vitamin C500 se šípky tbl.100+20 2016

GS Vitamin C500 se šípky tbl.100+20 2016

Silný vitamin C s přírodní silou šípků. Vitamin C podporuje obranyschopnost, je antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Navíc v tabletě s postupným uvolňováním.

173,- Kč

Betaglukan JUNIOR 100mg tob.30

Betaglukan JUNIOR 100mg tob.30

Přípravek obsahující přírodní betaglukany, zinek a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Je vhodný pro děti od tří let ke krátkodobému i dlouhodobému užívání. 

259,- Kč

Betaglukan Extra+ 400mg tob.90

Betaglukan Extra+ 400mg tob.90

Doplněk stravy Přípravek obsahující přírodní betaglukany a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

700,- Kč

Multivitamin Centrum SILVER 30tbl

Multivitamin Centrum SILVER 30tbl

Multivitamin s vitaminy, minerály a stopovými prvky vytvořen specialně pro osoby nad 50 let. Doplněk stravy

339,- Kč


Sortiment produktů

Nejprodávanější značkyWobenzym
Centrum
Avene
Bioderma
Walmark