Doprava ZDARMA od 1500,- Kč
GS Mamatest Těhotenský test 2ks
Akční nabídka

GS Mamatest Těhotenský test 2ks

Výrobce: GREEN SWAN

Kód EAN: 8594032757831

Dostupnost: Skladem


Rychlé, snadné a spolehlivé zjištění těhotenství, které provedete sama.


39 Kč

Při objednávce v hodnotě nad 1500Kč doprava ZDARMA!

Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. Test je určen pro sebetestování v nádobce s močí (in vitro). Určeno výhradně pro vnější použití.

• Vysoká citlivost < 10mlU/ml – test můžete použít ode dne očekávané menstruace
• Rychlost – pozitivní výsledek během první minuty
• Použitelnost – okamžitě, kdykoli během dne
• 2 testy v jednom balení pro dvojnásobnou jistotu

Jak GS Mamatest 10 funguje?

Lidský choriový gonadotropin (hCG) je hormon vytvářený placentou a vylučovaný do moči již krátce po oplodnění. Těhotenský test obsahuje protilátky, které specificky reagují s tímto hormonem. Po ponoření proužku do vzorku vzlíná moč podél membrány. Jakmile moč obsahující hCG dosáhne testovací oblasti v membráně, dojde ke vzniku barevného proužku. Nepřítomnost tohoto proužku naznačuje negativní výsledek. Pokud je test proveden řádným způsobem, objeví se v kontrolní oblasti ještě jeden barevný proužek (slouží ke kontrole správnosti provedení).

 

Obsah balení

  1.  2 sáčky obsahující po jednom testovacím proužku a vysoušedle. Vysoušedlo slouží pouze pro účely skladování, pro vlastní testování se nepoužívá.
  2.  Příbalový leták s návodem k použití.

 Co ještě potřebujete?

  1. Čistou a suchou nádobku ze skla nebo plastu, do které odeberete moč.
  2. Časomíru (hodiny nebo hodinky).

 

Sběr a příprava vzorku moči

Kdy mohu odebírat moč pro testování?

Pro zjištění těhotenství lze použít jakýkoliv vzorek Vaší moči, nejvhodnější však je první ranní moč, protože obsahuje nejvyšší koncentraci hCG.

Jak odebrat moč?
Vzorky moči můžete odebírat do jakékoliv čisté a suché nádobky z plastu nebo skla.

 

Provedení testu

1.Testování provádějte při běžné pokojové teplotě (15–30 °C).

2. Otevřete sáček a vyndejte z něj testovací proužek.

3. Ponořte proužek do vzorku moči tak, aby šipka směřovala do vzorku.  Po 10 sekundách proužek vyjměte a položte jej na vodorovný, čistý, suchý a nenasákavý povrch (například na vrchní část nádobky s močí). DŮLEŽITÉ: Proužek neponořujte do moči nad vyznačenou maximální linii (MAX), jinak test neproběhne správným způsobem!

4. Pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 1 minuty, avšak pro potvrzení negativního výsledku je  třeba vyčkat 3 minuty, dokud reakce neproběhne úplně. Neodečítejte výsledek testu po uplynutí 5 minut.

 

Odečtení výsledků

Negativní výsledek (nejste těhotná):
Objevil se pouze jeden barevný proužek, a to v kontrolní oblasti. Není patrný žádný barevný proužek v testovací oblasti. To znamená, že těhotenství nebylo testem potvrzeno.

Pozitivní výsledek (jste těhotná):
V kontrolní i testovací oblasti se objevily dva zřetelné barevné proužky. Znamená to, že jste těhotná. Intenzita zbarvení proužku v testovací oblasti závisí na koncentraci hCG, která se během těhotenství mění.

Neplatný výsledek:
Pokud nebyl test proveden správným způsobem, neobjevil se žádný barevný proužek nebo se objevil pouze proužek v testovací oblasti, nikoliv však v kontrolní oblasti. Zopakujte test s novou sadou. Pokud je výsledek testu opakovaně neplatný, kontaktujte prosím výrobce nebo prodejce. Nezapomeňte uvést číslo šarže.

Poznámka: Pokud je zbarvení proužku v testovací oblasti slabé, doporučujeme provést test po 48 hodinách znova.

Máte dotaz? Zeptejte se svého lékárníka:


Související produkty

Microlife Teploměr dig. NC 100 bezkontaktní

Microlife Teploměr dig. NC 100 bezkontaktní

Bezkontaktní teploměř pro měření tělesné teploty. Doporučeno lékaři. Pohodlné a hygienické měření.

997,- Kč

Veroval Nesnášenlivost lepku domácí test

Veroval Nesnášenlivost lepku domácí test

Trápí vás často nadýmání nebo pocit nafouklého břicha? Máte problém s častými průjmy? Nedaří se vám zhubnout? Tyto příznaky mohou ukazovat na nesnášenlivost lepku. Otestujte se a najděte příčinu svých obtíží. S testem Veroval zjistíte výsledek už za 10 minut.

424,- Kč

Cemio Metric 308 SMART Teploměr bezkontaktní

Cemio Metric 308 SMART Teploměr bezkontaktní

Nejpohodlnější a nejrychlejší způsob měření teploty Pro měření teploty na čele a okolních předmětů ze vzdálenosti 5-8 cm. Vysoká rychlost měření do 1 sekundy.

1 039,- Kč

Tonometr digi. Veroval Compact+connect +adaptér

Tonometr digi. Veroval Compact+connect +adaptér

Kompaktní tlakoměr v moderním černém designu pro kvalitní změření krevního tlaku, který umí odhalit i srdeční arytmie a fibrilace síní.Domácí tonometr s pokročilými funkcemi pro vaši maximální jistotu. Tlakoměr Veroval compact + connect na paži je skvělým pomocníkem pro každého, kdo chce mít své zdraví pevně v rukou. Jedná se o přístroj z pokročilé řady tlakoměrů HARTMANN, která nabízí spolehlivé funkce.

1 899,- Kč


Sortiment produktů

Nejprodávanější značkyWobenzym
Centrum
Avene
Bioderma
Walmark